AEROLASE LightPod Neo

Neo, uygulayanların gelirlerini artırmasına ve lazer uygulamaları ile tıpta yeni olanların tedavi sonuçlarınıniyileştirilmesine olanak tanıyan güçlü bir cihazdır.

 • Uygulama:
 • Marka:
  AEROLASE LightPod Neo
 • Paylaş:

LightPod Neo®

Premium Hasta Deneyimi

Acısız ve sınıfının en iyisi

Tıbbi Lazer Teknolojisindeki Gelişmeler

Light Pod Neo, uygulayanların gelirlerini artırmasına ve lazer uygulamaları ile tıpta yeni olanların tedavi sonuçlarınıniyileştirilmesine olanak tanıyan güçlü bir cihazdır.Lazer teknolojisindeki sayısız ilerleme ile LightPod Neo, önceki nesil lazer teknolojisinin getirdiği tedavi kısıtlamalarını ve devam eden bakımını hafifletirken bir dizi koşulları tedavi etmek için birden fazla lazer veya el cihazı satın alma ihtiyacını ortadan kaldırarak lazer sahipliğini basitleştirir.

Çok Yönlülük :  

 Tek bir cihaz ve el aleti ile tüm cilt tipleri ve koyu renkli ciltler için 30'dan fazla FDA temizlenmiş endikasyonu tedavi eder

Yeni Klinik Etkinlik Düzeyi

Akne, vasküler lezyonlar, cilt yenilenmesi, epilasyon ve cilt rengindeki uygulamalar için yeni altın standart

Birinci Sınıf Hasta Deneyimi

Non-invaziv ve temassız bir tedavi olduğundan tüm cilt tipleri için uygundur. Acısız ve ağrısız olması hasta memnuniyetini arttırır.

 

 • İleri derece akneler                                                    
 • Varisler
 • Anjiomlar
 • Bacakta görünen damarlar
 • Epilasyon
 • Rosacea
 • Sedef Hastalığı
 • Ülser
 • Batıklar
 • Cilt Gençleştirme
 • Doğum Lekesi
 • Güneş ve yaşlanma lekeleri
 • Kırışıklık Azaltma
 • Tırnaklar
 • Yara Tedavisi
 • Pigment Lezyonları
 • Melazma
 • Poikiloderma
 • Hemanjiyomlar
 • Siğiller

 

Benzersiz Bir Dalga Boyu’nun Benzersiz Parametleri

LightPodNeo’un dalga boyu ve darbe süresi, ona lazer teknolojisi adına en gelişmiş cihaz olma özelliği sağlar.

Eşsiz Çok Yönlülük

Neo'nun Nd: YAG 1064nm dalga boyu, üç kromoforun tamamıyla emilir: hemoglobin, melanin ve su.Neo'nun 1064nm dalga boyu, daha düşük koyu cilt türleri için daha emici olduğundan, epidermal soğuma ihtiyacını ortadan kaldırır.Bu da, Neo'nun eşsiz 650 mikro saniye darbe süresinden elde edilen yüksek güç ile birleşince, çok çeşitli tedavi seçeneklerine olanak tanır.

 

Eşsiz Etkinlik

Neo'nun 1064 nm dalga boyu, uygulayıcıların hem yüzeysel hem de daha derin endikasyonları etkili bir şekilde tedavi etmesini sağlayan tıbbi lazerlere en derin nüfuzu sağlar.Neo, 650 mikro saniye pulsasyon süresinin eklenmesiyle cilde soğuma ihtiyacını ortadan kaldırırken etkinliği ve güvenliği artıran daha derin hedeflere daha hızlı ulaşabiliyor.Derin bacak damarları, siğiller ve daha yüksek enerjiye ihtiyaç duyan diğer kutanöz lezyonların temizlenmesi için ilave 1.5 msn darbe süresi, 318 J / cm2'ye kadar akıcılık sağlar.

 

İnanılmaz Konfor ve Güç

Neo,cildin 0,8msn'lik Termal Gevşeme Süresinin altında olanbu tek 650 mikro saniye nabız süresi içinde 4 J / cm2 ile 255 J / cm2 arasında yüksek ve düşük akıcılık sağlar.Kısa darbe süresi cildin termal olarak aşırı terlemesini önler ve cildi önceki nesil uzun püskürtmeli lazerler ile sık görülen yan etkilerin risklerini azaltır.Bu, tedavi etkililiğinden ödün vermeden üstün, benzersiz derecede hassas bir tedavi deneyimi sağlar.

 

Klinik Uygulamalardaki Gelişmeler

Neo'nun 650 mikro saniye lazer teknolojisi, tıbbi uygulamaların tümü için lazer tedavisinin standardını yeniden tanımlarken, lazer tıbbında önceden karşılanamayan ihtiyaçlar için yeni tedavi seçenekleri sunar.

Lazer Tıbbında Başarı Yeniden Tanımlanıyor

Aerolase, 1996 yılından beri medikal lazer teknolojisinin gelişimi ve uygulamaları için klinik araştırma ve geliştirmeye öncülük etmektedir.Şirketimizin adı, patentli ileri teknolojimiz olan “aircooled” danalınmıştır. Bu yeni klinik etkinlik seviyesi ve çok yönlülük size yarar ve maliyet sağlar. Bugünün tüketici ve tıbbi elektroniğinin birçok kategorisinde olduğu gibi Aerolase, tüm uygulayıcılar ve uzmanlar için kompakt, düşük maliyetli bir performans sergilemektedir.Lazer uygulamasına yeni başlayanlar ya da hâlihazırdaki lazer uygulamalarını daha başarılı kılmak isteyenler, Aerolase lazerleri işinizi geliştirmenizde size yardımcı olmaya hazır.

 

Müşteri Referansları

Neo'yu diğer Nd: YAG lazerlerinden farklı olarak düşünmek zorundasınız, çünkü milisaniyelik alan değil, mikrosaniye alanındadır.Poikiloderma, eritemli yara izleri, hipertrofik yara izleri, rosacea ve telenjiektazileri kolayca tedavi edebilir.Neo, yüz telanjiektazilerinin önemli ölçüde, hatta çarpıcı bir şekilde temizlenmesine izin verir; üstelik yan etki içermez.
David Goldberg, MD, Dermatolog, Cilt Lazeri ve Cerrahi Uzmanı, New York & New Jersey

 

Neo, melazmayı inanılmaz bir biçimde temizliyor. Ben  kombine tedavilerde, öncelikle Neo’yu kullanıyorum ve sonrasında kimyasal peeling ile devam ediyorum.  Neo, deri pigmentini temizlemeye ve epidermal pigmenti parçalamaya yardımcı oluyor. İkinci adımda kalan epidermal pigmente değiniyor ve cilde parlak görünüm veriyor. Piyasada buna benzer başka bir tedavi yok.
CherylBurgess, MD, Dermatolog, Dermatoloji ve Dermatolojik Cerrahi Merkezi

 

Neo, vücudun birçok alanını tedavi edebilen bir santral lazerdir.Bu lazer, kolajeni yeniden yapılandırıyor, gözenekleri en aza indiriyor, cildi sıkılaştırıyor ve pigment, kızarıklık, sivilce veya istenmeyen tüyler gibi problemli alanları hedef alıyor.Cildin yeniden yapılandırılmasını ve Neo’yu PRP ve mikro iğneleme ile birleştirmeyi çok seviyorum.Hastalarım bu cihazı ve sonuçlarını çok seviyor.
Jason Emer, MD, Dermatolog, Jason Emer MD Kozmetik Cerrahisi

 

Ne, akne ve PIH’yı tüm cilt tiplerinden hatta VI. Ciltten bile temizleyerek şaşırtıcı derecede etkili sonuçlar verir. Cilde hassas  ama yüksek güç sağlayan teknolojisi ile en zorlu sivilceler için bile benzersiz klinik sonuçlar verir.
Michelle Henry, MD, Dermatolog, Lazer ve Deri Cerrahisi Merkezi New York

 

Şu anda en karlı cihazım Aerolase Neo.Büyük bir akne popülasyonum var ve Neo'yu günde en az 10-15 hastayı acısız ve başarılı bir şekilde tedavi etmek için kullanıyorum.Cihaz birçok endikasyon için kullanılabilir, ancak bizim için sivilce bir numaradır.Dermatoloji dünyasında benzersiz olan mükemmel sonuçlar ve rahat bir tedavi sayesinde hastalarımı kaybetmiyorum.
Michael Gold, MD, Dermatolog, Gold Skin Care Merkezi

 

Cihaz Özellikleri

Lazer Türü

Nd:YAG, darbeli

Dalga Boyu

1064nm

Akış Menzili

1,274 J / cm2'ye kadar

Darbe Genişliği

650-mikro saniye, 1.5m  sn

Kiriş Profili

10 mm'ye kadar

Güç Kaynağı

115 VAC / 230 VAC, değiştirilebilir

Dahili Soğutma Sistemi

Hava Soğutma (patentli)

Komple Lazer Boyutu

7”x14”x19” (15.2cm x 35.5cm x 48.3cm)

Ağırlık

Yaklaşık 25 lbs. (11 kg.)

 

Görünmez Lazer Radyasyonu. Doğrudan göze temas veya cilt maruziyetinden kaçının. VI. Sınıf lazer ürünüdür.


AEROLASE LightPod Neo
13. Yıllık Tecrübemizle Rebamed Hizmetlerinden Faydalanın!

TEKLİF AL