LightPod V650 ®

LightPod V650 estetik tıbbın en gelişmiş vasküler lazeridir

 

LightPod V650®

KTP LAZERDEN DAHA GÜÇLÜ, PDL’DEN DAHA ACISIZ
Yeni Yüksek Güç 650-Mikrosaniye Lazer Teknolojisi                                  -

Her Cilt Tipinde, Yüz ve Vücutta
Kırmızı, Mavi, Derin veya Yüzeysel Vasküler Lezyon için Etkili
                                   -
Acısız ve Nazik

Vasküler Lazer Teknolojisindeki Gelişmeler

LightPod V650 estetik tıbbın en gelişmiş vasküler lazeridir.Vasküler lezyonlar için altın standart cihazlar geliştiren LightPod V650, bu geleneksel teknolojilerin getirdiği sınırlamaları ve potansiyel riskleri ortadan kaldırdı.LightPod V650'nin kalıtsal 1064nm dalga boyunun nüfuz derinliği, PulsedDye ve KTP lazerler gibi daha kısa dalga boyu cihazlarına göre gerçek bir avantaj sağlıyor.650 mikrosaniye teknolojisiuzun darbeli Nd: YAG lazerlerin yanı sıra PDL ve KTP lazerlerden gelen epidermal yanık riski ile birlikte görülen ağrı ve olumsuz etkileri ortadan kaldırır.LightPod V650'nin dalga boyu ve eşsiz darbe parametrelerinin birleşimi, derin ve yüzeysel damarlar, kalın lezyonlar ve plaklar, yaygın kızarıklıklar ve daha fazlasını içeren tüm vasküler lezyonları etkili bir şekilde ve güvenli bir şekilde tedavi etmeyi sağlar ve cilde soğutma işlemi veya anesteziye gerek duyulmadan rahat bir tedavi imkanı sunar.

 • Kırmızı veya mavi yüz damarları
 • Kırmızı veya mavi bacak damarları
 • Retiküler damarlar
 • Anjiomlar
 • Venöz göllenme
 • Siğiller
 • Yeni doğan (infantil)hemanjiyomu
 • Doğum lekesi
 • Rosacea
 • Poikiloderma
 • Ameliyat sonrası zedelenme / morarma
 • Rakun göz
 • Akne
 • Sedef hastalığı
 • Deri çatlakları ve yaralar
 • Keratosis
 • Epilasyon
 • Cilt gençleştirme

 

Benzersiz Bir Dalga Boyu’nun Benzersiz Parametleri

LightPodV650’nin dalga boyu ve darbe süresi, ona lazer teknolojisi adına en gelişmiş lazer cihazı olma özelliği sağlar.


Eşsiz Çok Yönlülük

V650'nin Nd: YAG 1064nm dalga boyu, üç kromoforun tamamıyla emilir: hemoglobin, melanin ve su. V650'nin 1064nm dalga boyu, daha düşük koyu cilt türleri için daha emici olduğundan, epidermal soğuma ihtiyacını ortadan kaldırır.Bu da, V650'nin eşsiz 650 mikro saniye darbe süresinden elde edilen yüksek güç ile birleşince, çok çeşitli tedavi seçeneklerine olanak tanır.

 

Eşsiz Etkinlik

LightPod V650'nin 1064nm dalga boyu, tıbbın en derin penetrasyonunu sağlar. Uygulayıcıların hem yüzeysel hem de daha derin endikasyonları etkili bir şekilde tedavi etmesini sağlayan birlazer cihazıdır.650 mikrosaniye nabız süresinin eklenmesiyle V650 daha derin hedeflere daha hızlı ulaşabilir; bu da cildin soğumasına olan ihtiyacı ortadan kaldırırken etkinliği ve güvenliği arttırır.1.5m sn'lik ek bir darbe süresi, bacaktaki derin örümcek damarlarının ve retiküler damarların temizlenmesi için 510 J / cm2'ye kadar akıcılık sağlar.

 

İnanılmaz Konfor ve Güç

LightPod V650, cildin 0,8m sn'lik Termal Gevşeme Süresinin altındaki bu tek 650 mikrosaniye darbe süresi boyunca 4 J / cm2 ile 255 J / cm2 arasında yüksek ve düşük akıcılık sağlar.Kısa darbe süresi, cildin termal olarak aşırı terlemesini önler, bu da tedavi ağrısını ortadan kaldırır ve önceki nesil uzun darbeli lazerlerde sıkça görülen yan etki riskini azaltır.

Klinik Uygulamalardaki Gelişmeler

LightPod V650, hem yüz hem de vücuttakivasküler lezyonlar, yaygın kızarıklık ve akneler için bir dizi lazer tedavisinin yanı sıra Fitzpatrick cilt tipleri (1-6) ve bronzlaştırılmış cilt için estetik uygulamaları yeniden tanımlıyor .

LightPod V650, vasküler koşullar için tek başına harika, ancak benzersiz dalga boyu ve 4 J / cm2 ila 510 J / cm2 arasında akıcılık üretebilme özelliği, cilt yenilenmesi ve pigment uygulamaları için de oldukça faydalıdır.

Estetik Lazer Tıbbında Başarı Yeniden Tanımlanıyor

Aerolase, 1996 yılından beri medikal estetik lazer teknolojisinin gelişimi ve uygulamaları için klinik araştırma ve geliştirmeye öncülük etmektedir. Şirketimizin adı, patentli ileri teknolojimiz olan “aircooled” dan alınmıştır. Bu yeni klinik etkinlik seviyesi ve çok yönlülük size yarar ve maliyet sağlar.  Bugünün tüketici ve tıbbi elektroniğinin birçok kategorisinde olduğu gibi Aerolase, tüm uygulayıcılar ve estetik uzmanlar için kompakt, düşük maliyetli bir performans sergilemektedir. Lazer uygulamasına yeni başlayanlar ya da hâlihazırdaki lazer uygulamalarını daha başarılı kılmak isteyenler, Aerolase lazerleri işinizi geliştirmenizde size yardımcı olmaya hazır.

Müşteri Referansları

V650'yi diğer Nd: YAG lazerlerinden farklı olarak düşünmelisiniz, çünkü milisaniyelik alan değil, mikrosaniye alanındadır..Poikiloderma, eritemli yara izleri, hipertrofik yara izleri, rosacea ve telenjiektazileri kolayca tedavi edebilir.LightPod V650, yüz telanjiektazilerinin önemli ölçüde, hatta çarpıcı bir şekilde temizlenmesine izin verir; üstelik yan etki içermez.

David Goldberg, MD, Dermatolog, Cilt Lazeri ve Cerrahi Uzmanı, New York & New Jersey

LightPod V650'nin eşsiz 650 mikrosaniye teknolojisi bana alt ekstremitetelanjiektazileri etkili bir şekilde tedavi edebilme şansı veriyor. 1-3mm’lik güvenliği ile rahatsızlık hissini minimuma indiriyor.
James Newman, MD, Plastik Cerrah; Premier Plastik Cerrahi

Cihaz Özellikleri

Lazer TürüNd:YAG, darbeli

Dalga Boyu1064nm

Akış Menzili1,274 J / cm2'ye kadar

Darbe Genişliği650-mikro saniye, 1.5m  sn

Kiriş Profili10 mm'ye kadar

Güç Kaynağı115 VAC / 230 VAC, değiştirilebilir

Dahili Soğutma Sistemi Hava Soğutma (patentli)

Komple Lazer Boyutu7”x14”x19” (15.2cm x 35.5cm x 48.3cm)

AğırlıkYaklaşık 25 lbs. (11 kg.)

 

Görünmez Lazer Radyasyonu. Doğrudan göze temas veya cilt maruziyetinden kaçının. VI. Sınıf lazer ürünüdür.

 


LightPod V650 ®
13. Yıllık Tecrübemizle Rebamed Hizmetlerinden Faydalanın!

TEKLİF AL