COOL SHAPING

Coolshaping, entegre teknolojisi ile en gelişmiş vücut zayıflama çözümünü sunar.

  • Uygulama:
  • Marka:
    COOL SHAPING
  • Paylaş:

Coolshaping, entegre teknolojisi ile en gelişmiş vücut zayıflama çözümünü sunar. Sistem, tedavi etkilerini arttıran vakum ve LED teknolojileri ile tedavi sırasında cryo enerji iletir.

Coolshaping™, yağ hücrelerini azaltmak ve yağları parçalamak için noninvazif kriyojenik soğutma sunar. CoolShaping Sistemi Cryo, Vacuum ve LED ile Entegre Teknoloji yağ hücrelerini azaltmak ve yağları parçalamak için Soğutma lipoliz, Vakum ve LED'i sinerjik olarak kullanmaktadır.

 

 

 

GÜÇLÜ SOĞUTMA LİPOLİZ SİSTEMİ

El aletine bağlı iki adet güçlü soğutma Peltieri. Soğutma sıcaklığını otomatik olarak kontrol etme. Maksimum -10 ° C

SABİT VAKUM TEKNOLOJİSİ  

 Kontrol edilebilir vakum seviyesi: adım 1 (düşük) ila adım 5 (yüksek) Çeşitli vakum darbeleri: Darbe 1 (sürekli) ila Darbe 4 Sürekli mod, yavaş, orta, hızlı

 

Vücut kıvrımlarını yeniden şekillendirmek amacıyla yağ hücrelerinin lokal olarak azaltılması için optimize edilmiş soğuk bir enerji sağlar. Soğutmaya maruz bırakma, diğer dokulara zarar vermeden ve deri yüzeyini koruyarak deri altındaki yağ dokusunun hücre derinliğine yol açacak şekilde ayarlanır. Tedavi sırasında sabit olan hedef sıcaklığı koruyun. Ek olarak Vakum ve LED etkili bir şekilde tedavi sonucunu geliştirmektedir. Tedavi edilen bölgedeki yağlı hücreler vücudun normal metabolizması ile yok edilir. (Azaltılmış yağ hücreleri ve Selülit tedavisi için etkili bir yöntem) Yağlı katman azaltma tedaviden sonraki en az 8 ayda kalıcı sonuçlar göstermektedir. (*Tedavi ve hastanın şartlarına bağlıdır.)

 

KLİNİK GÖRÜNTÜLER


COOL SHAPING
13. Yıllık Tecrübemizle Rebamed Hizmetlerinden Faydalanın!

TEKLİF AL