Velux Lazer

755 nm Alexandrite + 808 nm Diode lazer Dalga boyunda Lazer!

Alexandrİte Diode Lazer Kombinasyonu

Velux 755nm diode ve Fraksiyonel teknolojisinin konbinasyonu ile en ideal epilason yöntemidir. Bu mükemmel konbinasyon enerji oranıını daha iyi vermekte olup, güvenirliği ve tedavinin etkili olmasını sağlamaktadır.

Stabildir konforlu kontak soğutma özelliği sayesinde yüksek hızda epilasyon olanağı sağlar. Anestezi ya da jel kullanımı gerektirmez. Fraksiyonel Diode teknolojisinin kullanımıyla büyük spot boyutu hızlı epilasyon tedavisi sunmaktadır. Ayrıca, 10mm'den 50mm'ye kadar kolaylık ayarlanabilir. Spot boyutu sayesinde yüz ve vücuttaki küçük bölgelerde hedeflenen tedavinin kolay ve basit olmasını sağlar.

Güçlü safir başlık kontak soğutma ve 755nm dalga uzunluğunun yüksek emilimi geleneksel diode epilasyon sistemleri ile kıyaslandığında anestezi ve jel gerektirmeksizin optimal fayda sağlamaktadır. Ayrıca, uygulayacı tedavinin konforlu olmasını sağlamak adına ince kıllar için ya da hassas ciltler için ekstre bir soğutma seçebilmektedir. Bu seneçekler dışında cihaza soğuk hava üfleme sistemi eklenebilir. 

  • Fraksiyonel başlık teknolojisi sayesinde daha iyi emilim oranı, daha güvenilir ve çok daha etkili
  • Scanner (Tarama) sistem ve 15x50 mm başlığı sayesinde daha hızlı
  • Esnek spot ayarlı başlık sayesinde kolay ve konforlu uygulama
  • 755 nm Alexandrite ve 808 nm scanner Diode lazer

Profesyonel modda lazer çıkış gücü kontrol sistemi sayesinde istenilen gücün dışında enerji iletimini keser. Fraksiyonel spot alanı 10mm ile max. 50mm ayarlanabilir olması küçük alanlarda etkin büyük alanlarda hızlı ve kontrollü bir epilasyon olanağı sağlar.

Kolay İşlem Menüsü

1.Güvenlİ Lazer Epİlasyon?

Kıl tipleri ve tedavi bölgeleri önceden ayarlanmış olan menüler ile epilasyonda kolay ve basit uygulama metodu sunmaktadır. Profesyonel modu ise uygulamacıya parametreler yardımı ile kullanılması sağlar.

 

2.Nasıl çalışır?

Güçlü soğutma tekniğiyle Velux lazer safir soğutması 5c'ye kadar düşerek epidermisi korumaya yardımcı olur. Odaklı Lazer ışını Random (Rastgele) Tarama sayesinde acısız lazer epilasyon.


Velux Lazer
13. Yıllık Tecrübemizle Rebamed Hizmetlerinden Faydalanın!

TEKLİF AL